Často kladené otázky

Pripravili sme pre Vás odpovede na najčastejšie otázky, s ktorými sme sa pri ponuke bytov vo Viladomoch Jurská stretli. Vypočuť si ich môžete na odkazoch nižšie. 

Ak ste nenašli odpoveď na vašu otázku, kontaktujte nás telefonicky, mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Benefity projektu Viladomy Jurská

Pevná cena bez zmien

Podpisom Zmluvy o budúcej zmluve vám garantujeme fixnú cenu, ktorá sa nebude meniť bez ohľadu na zmeny spotrebiteľských cien v ekonomike a infláciu.

Kvalita na prvom mieste

Vysoký štandard s použitím najmodernejších technológií a vymožeností je u nás už v cene. Projekt robíme ako by sme ho robili pre seba a používame drahé materiály s cieľom vytvoriť kvalitné bývanie, ktorého trhová hodnota má potenciál rásť rýchlejšie než bude priemerný rast realitného trhu.  

Individuálny prístup

Našim cieľom je vytvoriť domov pre ľudí, ktorí túžia po bývaní v malej komunite. Jednotlivé byty sme navrhli s najlepšou možnou dispozíciou tak, aby poskytovali svojim obyvateľom maximálny komfort. Ak by ste však mali záujem o zmenu štandardu alebo úpravu dispozície, sme otvorení vyhovieť vašim požiadavkám.

Nízke prevádzkové náklady

Technologické riešenie rodinných domov zaručuje nízke prevádzkové náklady bez obmedzenia komfortu majiteľov bytov. Na kúrenie a ohrev vody sa využíva zdroj z tepelného čerpadla a počas slnečných zimných dní sa miestnosti orientované na juhozápad príjemne prehrejú vďaka veľkoplošným skleneným stenám. Na druhej strane v lete si tepelnú pohodu v miestnostiach zabezpečíte vďaka stropnému chladeniu, vonkajším hliníkovým žalúziám, či intenzívnej zelenej streche.

Jednoduchšie financovanie

Viladomy Jurská sú developerským projektom akceptovaným niekoľkými bankami. Financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru je tak pre vás jednoduchšie. V prípade, ak zvažujete financovanie nehnuteľností prostredníctvom úveru na bývanie, náš hypotekárny špecialista vybaví všetko potrebné za vás bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov. Vďaka znalosti projektu vyberie najvhodnejší spôsob financovania zohľadňujúci vaše individuálne potreby.

Zabezpečíme vám dočasné ubytovanie

Ak by ste potrebovali súčasné bývanie uvoľniť skôr, ako bude k dispozícii váš nový byt vo Viladomoch Jurská, máme pre vás riešenie. Pre záujemcov o krátkodobý prenájom (3 – 12 mesiacov) máme k dispozícii dvojizbové byty v novostavbe v Bratislave.

Žiadny problém so sťahovaním

Ak vám ku radosti z bývania v novom byte bráni starosť so sťahovaním, vyriešime to za vás.

Služby architekta

Spolupracujeme s renovovaným interiérovým architektom a v prípade vášho záujmu vám vieme zabezpečiť návrh interiéru presne podľa vašich predstáv. Interiér vám nielen navrhne, ale postará sa aj o zhotovenie nábytku na mieru a jeho inštaláciu vo vašom novom byte.

Zodpovieme všetky otázky

Juraj Gľonda

Váš osobný poradca

+ 421 915 955 559
glonda@jurska.sk

Jana gžibová

Váš osobný poradca

+ 421 903 858 534
gzibova@jurska.sk

 

Zaujal Vás náš projekt a máte otázky?

Spracovanie osobných údajov